RABEKO
LIGHT metsmarjamoos 230 g
LIGHT metsmarjamoos 230 g
MARJASEM EI SAA ENAM OLLA.
Rabeko LIGHT metsmarjamoos on mõnusalt marjase maitsega moos, mis sisaldab 59% marju ja 92% vähem suhkrut. Sobib ideaalselt saiale, pudrule, jogurtile, pannkookidele ja magustoitudele, kui tahad midagi magusat, aga rohkem päris marjamaitsega.
Rabeko LIGHT Forest Fruits moos ühendab maasika, vaarika, punase sõstra ja musta sõstra mõnusaks marjaseks koosluseks. See on selline purk, mis teeb nii hommikusöögi kui ka magustoidu kohe palju isuäratavamaks. 🫐
💜 Miks valida Rabeko LIGHT Forest Fruits moos?
✓ 92% vähem suhkrut
✓ sisaldab 59% marju
✓ maasika, vaarika, punase sõstra ja musta sõstra maitse
✓ sobib hästi hommikusöögiks ja magustoitudele
Sobib hästi:
🍞 saiale ja röstile
🥣 pudrule
🥞 pannkookidele ja vahvlitele
🫐 jogurtile ja kohupiimale
🍨 magustoitudele
LIGHT metsmarjamoos 230 g (magusainega). Koostisosad
Metsmarjamoos magusainetega. Puuviljad 59% (maasikas, vaarikas, punane sõstar, must sõstar), magusaine: maltitool, sidrunimahl (sidrunimahl, sidruniõli, säilitusaine: kaaliummetabisulfit), tarretusaine: pektiin, säilitusaine: kaaliumsorbaat.
Allergeeniteave
Sisaldab (meta)bisulfiiti / sulfiteid.
| Toiteväärtus | 100 g kohta |
|---|---|
| Energia | 520 kJ / 124.24 kcal |
| Rasvad | 0.26 g |
| millest küllastunud rasvhapped | 0.02 g |
| Süsivesikud | 44.55 g |
| millest suhkrud | 4.53 g |
| millest polüoolid | 39.80 g |
| Kiudained | 2.44 g |
| Valgud | 0.68 g |
| Sool | 0.00 g |
Liigne tarbimine võib põhjustada kõhulahtisust.
Ära hoia seda ainult endale, jaga sõbraga
