RABEKO
LIGHT õunakoogimaitseline moos 230g
LIGHT õunakoogimaitseline moos 230g
MAGUSALT KODUNE, NAGU ÕUNAKOOK PURGIS.
Rabeko LIGHT õunakoogimaitseline moos on puuviljase maitsega moos, mis sisaldab 59% puuvilju ja 94% vähem suhkrut. Sobib ideaalselt saiale, pudrule, jogurtile, pannkookidele ja magustoitudele, kui tahad midagi magusat, mis meenutab mõnusat kodust desserti.
Rabeko LIGHT Apple Pie moos ühendab õuna, pirni ja kaneeli maitse selliseks koosluseks, mis toob kohe õunakoogi meeleolu lauale. See on selline purk, mis teeb hommikusöögi hubasemaks ja lisab pannkookidele või jogurtile eriti mõnusa dessert-vibe’i. 🍏
💜 Miks valida Rabeko LIGHT Apple Pie moos?
✓ 94% vähem suhkrut
✓ sisaldab 59% puuvilju
✓ õuna, pirni ja kaneeli maitse
✓ sobib hästi hommikusöögiks ja magustoitudele
Sobib hästi:
🍞 saiale ja röstile
🥣 pudrule
🥞 pannkookidele ja vahvlitele
🍏 jogurtile ja kohupiimale
🍨 magustoitudele
LIGHT õunakoogimaitseline moos 230g 8magusainega). Koostisosad
Õunakoogimaitseline moos magusainetega. Puuviljad 59% (õun ja pirn), magusaine: maltitool, sidrunimahl (sidrunimahl, sidruniõli, säilitusaine: kaaliummetabisulfit), tarretusaine: pektiin, kaneel, säilitusaine: kaaliumsorbaat.
Allergeeniteave
Sisaldab (meta)bisulfiiti / sulfiteid.
| Toiteväärtus | 100 g kohta |
|---|---|
| Energia | 558 kJ / 200.01 kcal |
| Rasvad | 0.26 g |
| millest küllastunud rasvhapped | 0.02 g |
| Süsivesikud | 48.68 g |
| millest suhkrud | 3.60 g |
| millest polüoolid | 39.80 g |
| Kiudained | 1.24 g |
| Valgud | 0.48 g |
| Sool | 0.01 g |
Liigne tarbimine võib põhjustada kõhulahtisust.
Ära hoia seda ainult endale, jaga sõbraga
