NICKSi magusained

Mis on stevia?Suhkruasendaja rohelisest taimest. Stevial ei ole kaloreid! 

Stevia on väga unikaalne toiduaine just selle pärast, mida ta EI Tee. Ta ei lisa kaloreid! Hurraa! Stevia on läbinisti looduslik, erinevalt teistest suhkruasendajatest. Seda tehakse ühe taime lehest, mis on suglane krüsanteemidele. Lõuna-Ameerikas on seda juba aastatuhandeid kasutatud. Stevia on 300 korda tugevam kui suhkur. Aiiiii kui magus! Steviat kasutatakse peaaegu kõigis Nick’si  toodetes, sest ta maitseb megalt ja mõjutab minimaalselt veresuhkru taset. 

Mis on erütritool?
Magusus ploomidest ja pirnidest. Mõjutab Sinu veresuhkrut minimaalselt.

Magus maitse ploomidest ja pirnidest. Mõjutab veresuhkrut väga vähe!

Erütritool ehk suhkrualkohol. See esineb looduslikult pirnides ja ploomides. Maitseb maguselt ja peaaegu nagu pärissuhkur!!! Erütrtioolil pole kaloreid ja see ei mõjuta veresuhkru taset. Tehniliselt on tegu süsivesikuga, kuid nimetatakse neid hoopis polüoolideks!

Mis on maguskiud?
Maisist saadud maguskiud. Ära muretse, ei ole GMO-d! CORNYLICIOUS!

Maguskiud on mitmetahuline toitaine, mis asendab suhkrut, rasva ja kaloreid. Nick’s kasutab samuti oma toodetes steviat ning see on palju magusam tavasuhkrust, seetõttu ei pea seda kasutama nii palju ja seda tühimikku on vaja millegagi täita. Maguskiud on täiteaine ja stabilisaator toodetes ning aitab hoida ideaalset niiskusetaset. Polüdekstroosi kasutamine meie toodetes aitab hoida kõhtu kauem täis ning ei avalda mingit mõju veresuhkru tasemele. 

Mis on ksülitool?
Ksülitool ehk looduslik kasesuhkur. Seda saab puudest. Seal, kus ahvid elavad!

Sõna Ksülitool tuleneb kreeka keelest “ksülo”, mis tähendab “puu” ning “itool”, mis viitab suhkrualkoholile. Võibolla panid juba need kaks otsa omavahel kokku. Jah, tõesti on tegu kasesuhkruga. Puudest, päris äge onju! :) Ksülitooli korjatakse kaskedest või maisitõlvikutest. Seda kasutatakse loodusliku aseainena suhkrule, kuna asendab seda magususelt üks ühele. See ei mõjuta veresuhkrutaset ega insuliini taset. Lisaboonusena on sellel 40% vähem kaloreid kui suhkrul. Win win!