NICK'S Jäätised - kuidas NICK'S erineb teistest

Ilma lisatud suhkruta? Magus!

Naturaalsed magustajad

Jätame vahele kunstlikud magusained ja kasutame kiudainete, kasesuhkru, stevia ja teiste taimeriigist pärit magusainete segu.


Ei mingit palmiõli

Miks kasutavad teised ettevõtted palmiõli, kui selle asemel saab nautida shea- ja kookospähkliõli, nagu meie? See on täiesti jabur.

Vähe süsivesikuid

Kuna me jätame välja suhkru ja muu ebavajaliku, siis süsivesikute sisaldus on meie toodetes madal.

Ilma gluteenita

Nii saab rohkem inimesi iga päev või terve päeva meie jäätiseid süüa.

jäätis.com
Jäätistel on oma e-pood, sealt saad esialgu Tallinn ja selle lähiümbrusest jäätist endale koju tellida. Klõpsa siia ja vaata pakkumisi!

Saa tuttavaks meie maitsvate jäätistega:

peanut butter chocolate

Kreemjas maapähklijäätis õhukeste šokolaadihelveste ja soolase maapähklikastme keerisega. Sobib madala süsivesikusisaldusega dieedi, keto ja diabeedi jaoks, kuid peamiselt kõigile, kes soovivad nautida ja tunda end samal ajal hästi.

strawberry white chocolate

Kreemjas vanilje jäätis koos maasika kastme, valge šokolaadi ja maasika tükkidega. Sobib madala süsivesikusisaldusega dieedi, keto ja diabeedi jaoks, kuid peamiselt kõigile, kes soovivad nautida ja tunda end samal ajal hästi.

nougat swirl

Kreemjas vaniljejäätis sarapuupähklikreemi keerisega. Sobib madala süsivesikusisaldusega dieedi, keto ja diabeedi jaoks, kuid peamiselt kõigile, kes soovivad nautida ja tunda end samal ajal hästi.

vanilla caramel crunch

Kreemjas vaniljejäätis piimašokolaadi sisse kastetud krõbedate mandli tükkidega. Sobib madala süsivesikusisaldusega dieedi, keto ja diabeedi jaoks, kuid peamiselt kõigile, kes soovivad nautida ja tunda end samal ajal hästi.

vegan caramel fudge

RIKAS ja KREEMJAS madala kalorlusega vegan jäätis. Karamellimaitseline jäätis kuhu on hoolikalt puistatud soolakaramelli ja pehme toffee tükke. Väga mõnus ja maitserikas elamus.

strawberry white

Kreemjas vaniljejäätis maasikakastmega, mis on kaetud krõmpsuva valge šokolaadikihiga maasikatükkidega. Sobib madala süsivesikusisaldusega dieedi, keto ja diabeedi jaoks, kuid peamiselt kõigile, kes soovivad nautida ja tunda end samal ajal hästi.

salty caramel

Sujuv karamellijäätis soolase karamellkastmega, mis on kaetud krõmpsuva piimašokolaadikihiga. Sobib madala süsivesikusisaldusega dieedi, keto ja diabeedi jaoks, kuid peamiselt kõigile, kes soovivad nautida ja tunda end samal ajal hästi.

crunchy almond

Kreemine vanilje ja tumedašokolaadikeerisega täidetud jäätis mis on kaetud krõbeda piima šokolaadiga ning mandlilaastudega. Sobib madala süsivesikusisaldusega dieedi, keto ja diabeedi jaoks, kuid peamiselt kõigile, kes soovivad nautida ja tunda end samal ajal hästi.

chocolate peanut butter 

Kreemine šokolaadi-maapähklivõi jäätis kaetud piimašokolaadi kihiga millele on puistatud maapähkleid. Sobib madala süsivesikusisaldusega dieedi, keto ja diabeedi jaoks, kuid peamiselt kõigile, kes soovivad nautida ja tunda end samal ajal hästi.

NICKS jäätised leiad üle Eesti järgmistes poodises: Rimi, Coop, Selver, Tallinn/Tartu Kaubamajast, Rõõmu Kaubamaja ja Stockmann. Samuti on ka võimalik jäätist tellida Bolt Food ja Wolt rakendustest. 

jäätis.com
Jäätistel on oma e-pood, sealt saad esialgu Tallinn ja selle lähiümbrusest jäätist endale koju tellida. Klõpsa siia ja vaata pakkumisi!