NICKS Jäätised - kuidas NICKS erineb teistest

Ilma lisatud suhkruta? Magus!

Gluteenivaba

Gluteenivaba, mis tähendab, et rohkem inimesi saab nautida meie tooteid.

Naturaalsed magustajad

Jätame vahele kunstlikud magusained ja kasutame kiudainete, kasesuhkru, stevia ja teiste taimeriigist pärit magusainete segu.

Ei mingit palmiõli

Miks kasutavad teised ettevõtted palmiõli, kui selle asemel saab nautida shea- ja kookospähkliõli, nagu meie? See on täiesti jabur.

Vähe süsivesikuid

Kuna me jätame välja suhkru ja muu ebavajaliku siis süsivesikute sisaldus on meie toodetes madal.

NICKS jäätised leiad üle Eesti järgmistes poodises: Rimi, Coop, Selver, Tallinn/Tartu Kaubamajast, Rõõmu Kaubamaja, A1000 Market ja Stockmann. Samuti on ka võimalik jäätist tellida Bolt Food ja Wolt rakendustest. 

peanut butter chocolate

Kreemjas maapähklijäätis õhukeste šokolaadihelveste ja soolase maapähklikastme keerisega. Sobib madala süsivesikusisaldusega dieedi, keto ja diabeedi jaoks, kuid peamiselt kõigile, kes soovivad nautida ja tunda end samal ajal hästi.

nougat swirl

Kreemjas vaniljejäätis sarapuupähklikreemi keerisega. Sobib madala süsivesikusisaldusega dieedi, keto ja diabeedi jaoks, kuid peamiselt kõigile, kes soovivad nautida ja tunda end samal ajal hästi.

vanilla caramel crunch

Kreemjas vaniljejäätis piimašokolaadi sisse kastetud krõbedate mandli tükkidega. Sobib madala süsivesikusisaldusega dieedi, keto ja diabeedi jaoks, kuid peamiselt kõigile, kes soovivad nautida ja tunda end samal ajal hästi.

vegan triple chocolate

RIKAS ja KREEMJAS madala kalorlusega vegan jäätis. See mõnus šokolaadine tops koosneb šokolaadijäätisest kuhu on lisatud šokolaadikaste ning tumeda šokolaadi tükid. Väga mõnus ja maitserikas elamus.

strawberry white

Kreemjas vaniljejäätis maasikakastmega, mis on kaetud krõmpsuva valge šokolaadikihiga maasikatükkidega. Sobib madala süsivesikusisaldusega dieedi, keto ja diabeedi jaoks, kuid peamiselt kõigile, kes soovivad nautida ja tunda end samal ajal hästi.

salty caramel

Sujuv karamellijäätis soolase karamellkastmega, mis on kaetud krõmpsuva piimašokolaadikihiga. Sobib madala süsivesikusisaldusega dieedi, keto ja diabeedi jaoks, kuid peamiselt kõigile, kes soovivad nautida ja tunda end samal ajal hästi.