RABEKO
LIGHT apelsinų uogienė 230g
LIGHT apelsinų uogienė 230g
CITRUSINIS, ŠVIEŽIAS IR MALONIAI RYŠKUS.
Rabeko LIGHT apelsinų uogienė yra šviežio vaisių skonio uogienė, kurioje yra 59 % apelsinų ir 94 % mažiau cukraus. Puikiai tinka duonai, košei, jogurtui, blynams ir desertams, jei norite pridėti pusryčiams ar užkandžiui šiek tiek daugiau gyvybingumo.
Rabeko LIGHT apelsinų uogienė ant stalo atneša malonų apelsinų skonį, kuris yra tiek saldus, tiek gaivus. Tai toks stiklainis, kuris padaro pusryčius šiek tiek neįprastesnius ir prideda daugiau charakterio košei ar jogurtui. 🍊
💜 Kodėl rinktis Rabeko LIGHT apelsinų uogienę?
✓ 94 % mažiau cukraus
✓ sudėtyje yra 59 % apelsinų
✓ šviežias citrusinis skonis
✓ puikiai tinka pusryčiams ir desertams
Tinka:
🍞 duonai ir skrudintai duonai
🥣 košei
🥞 blynams ir vafliams
🍊 jogurtui ir varškei
🍨 desertams
LIGHT apelsinų uogienė 230 g (su saldikliu). Sudedamosios dalys
Apelsinų uogienė su saldikliais. Apelsinai (59 %), saldiklis: maltitolis, citrinos sultys (citrinos sultys, citrinos aliejus, konservantas: kalio metabisulfitas), želė medžiaga: pektinas, konservantas: kalio sorbatas.
Alergenų informacija
Sudėtyje yra (meta)bisulfitų / sulfitų.
| Maistinė vertė | 100 g |
|---|---|
| Energija | 504 kJ / 120,37 kcal |
| Riebalai | 0,18 g |
| iš kurių sočiosios riebalų rūgštys | 0,01 g |
| Angliavandeniai | 43,96 g |
| iš kurių cukrūs | 3,55 g |
| milteliai polioliai | 39,80 g |
| Skaidulos | 0,88 g |
| Baltymai | 0,77 g |
| Druska | 0,00 g |
Per didelis vartojimas gali sukelti viduriavimą.
Neužsilaikyk to tik sau, pasidalink su draugu
