RABEKO
LIGHT miško uogų uogienė 230g
LIGHT miško uogų uogienė 230g
UOGIŲ SKONIS NEGALI BŪTI DRASTIŠKESNIS.
Rabeko LIGHT girių uogų džemas yra malonaus uogų skonio džemas, kuriame yra 59 % uogų ir 92 % mažiau cukraus. Puikiai tinka duonai, košei, jogurtui, blynams ir desertams, kai norisi kažko saldaus, bet su tikru uogų skoniu.
Rabeko LIGHT Forest Fruits džemas jungia braškes, avietes, raudonuosius ir juoduosius serbentus į malonų uogų derinį. Tai toks stiklainis, kuris daro tiek pusryčius, tiek desertą daug patrauklesnius. 🫐
💜 Kodėl verta rinktis Rabeko LIGHT Forest Fruits džemą?
✓ 92 % mažiau cukraus
✓ sudėtyje 59 % uogų
✓ braškių, aviečių, raudonųjų ir juodųjų serbentų skonis
✓ puikiai tinka pusryčiams ir desertams
Tinka:
🍞 duonai ir skrudintai duonai
🥣 košei
🥞 blynams ir vafliams
🫐 jogurtui ir varškei
🍨 desertams
LIGHT girių uogų džemas 230 g (su saldikliu). Sudedamosios dalys
Girių uogų džemas su saldikliais. Vaisiai 59 % (braškė, avietė, raudonieji serbentai, juodieji serbentai), saldiklis: maltitolis, citrinos sultys (citrinos sultys, citrinos aliejus, konservantas: kalio metabisulfitas), želė medžiaga: pektinas, konservantas: kalio sorbatas.
Alergenų informacija
Sudėtyje yra (meta)bisulfitų / sulfitų.
| Maistinė vertė | 100 g |
|---|---|
| Energija | 520 kJ / 124,24 kcal |
| Riebalai | 0,26 g |
| iš kurių sočiosios riebalų rūgštys | 0,02 g |
| Angliavandeniai | 44,55 g |
| iš kurių cukrūs | 4,53 g |
| milteliai polioliai | 39,80 g |
| Skaidulos | 2,44 g |
| Baltymai | 0,68 g |
| Druska | 0,00 g |
Per didelis vartojimas gali sukelti viduriavimą.
Neužsilaikyk to tik sau, pasidalink su draugu
