RABEKO
LIGHT abrikosų uogienė 230g
LIGHT abrikosų uogienė 230g
VAISIŠKA, ŠVELNI IR MALONIAI SALDI.
Rabeko LIGHT abrikosų uogienė yra skani vaisių skonio uogienė, kurioje yra 59 % abrikosų ir 90 % mažiau cukraus. Puikiai tinka duonai, košei, jogurtui, blynams ir desertams, jei norite kažko saldaus, bet šiek tiek lengvesnio.
Rabeko LIGHT abrikosų uogienė suteikia švelnų abrikosų skonį, kuris puikiai tinka tiek pusryčiams, tiek užkandžiams. Tai indelis, kuris duonai, košei ar blynams suteikia tinkamą saldų vaisių pojūtį. 😋
💜 Kodėl rinktis Rabeko LIGHT abrikosų uogienę?
✓ 90 % mažiau cukraus
✓ sudėtyje yra 59 % abrikosų
✓ malonus vaisių skonis
✓ puikiai tinka pusryčiams ir desertams
Tinka:
🍞 duonai ir skrudintai duonai
🥣 košei
🥞 blynams ir vafliams
🍑 jogurtui ir varškei
🍨 desertams
LIGHT abrikosų uogienė 230 g (su saldikliu). Sudedamosios dalys:
Abrikosų uogienė su saldikliais. Abrikosai (59 %), saldiklis: maltitolis, citrinos sultys (citrinos sultys, citrinos aliejus, konservantas: kalio metabisulfitas), želė medžiaga: pektinas, konservantas: kalio sorbatas.
Alergenų informacija
Sudėtyje yra (meta)bisulfito / sulfitų.
| Maistinė vertė | 100 g |
|---|---|
| Energija | 522 kJ / 124,59 kcal |
| Riebalai | 0,08 g |
| iš kurių sočiosios riebalų rūgštys | 0,01 g |
| Angliavandeniai | 45,74 g |
| iš kurių cukrūs | 5,69 g |
| milteliai polioliai | 39,80 g |
| Skaidulos | 1,18 g |
| Baltymai | 0,53 g |
| Druska | 0,00 g |
Per didelis vartojimas gali sukelti viduriavimą.
Neužsilaikyk to tik sau, pasidalink su draugu
