RABEKO
LIGHT zemeņu ievārījums 230g
LIGHT zemeņu ievārījums 230g
ZEMEŅAINS, PATĪKAMS UN VIENKĀRŠI LABS.
Rabeko LIGHT zemeņu ievārījums ir patīkami ogains ievārījums, kas satur 59% zemeņu un par 94% mazāk cukura. Ideāli piemērots maizei, putrai, jogurtam, pankūkām un desertiem, ja vēlies dienai pievienot kaut ko saldu, bet vieglāku.
Rabeko LIGHT zemeņu ievārījums piedāvā to pazīstamo zemeņu garšu, ko no ievārījuma gaidi – ogainu, saldu un patīkami vienkāršu. Tas ir tāds burciņš, kas padara brokastis labākas, jogurta bļodu mazāk garlaicīgu un pankūkas uzreiz daudz pievilcīgākas. 😋
💜 Kāpēc izvēlēties Rabeko LIGHT zemeņu ievārījumu?
✓ par 94% mazāk cukura
✓ satur 59% zemeņu
✓ klasiskā zemeņu garša
✓ labi piemērots brokastīm un desertiem
Labi piemērots:
🍞 maizei un grauzdētai maizei
🥣 putrai
🥞 pankūkām un vafeljām
🍓 jogurtam un biezpienam
🍨 desertiem
LIGHT zemeņu ievārījums 230g (ar saldinātāju). Sastāvdaļas:
Zemeņu ievārījums ar saldinātājiem. Zemene (59%), saldinātājs: maltitols, citrona sula (citrona sula, citrona eļļa, konservants: kālija metabisulfīts), želatīna viela: pektīns, konservants: kālija sorbāts.
Alergēnu informācija
Sisaldab (meta)bisulfiite / sulfīdus.
| Uzturvērtība | uz 100 g |
|---|---|
| Enerģija | 499 kJ / 119,19 kcal |
| Tauki | 0,24 g |
| no kuriem piesātinātās taukskābes | 0,02 g |
| Ogļhidrāti | 43,68 g |
| no kuriem cukuri | 3,30 g |
| no kuriem polioleļļi | 39,80 g |
| Šķiedrvielas | 1,18 g |
| Olbaltumvielas | 0,48 g |
| Sāls | 0,01 g |
Liiga suur tarbimine võib põhjustada kõhulahtisust.
Neglabā to tikai sev, dalies ar draugu
