RABEKO
LIGHT apelsīnu ievārījums 230g
LIGHT apelsīnu ievārījums 230g
CITRUSU, SVIESTI UN PATĪKAMI DZĪVĪGS.
Rabeko LIGHT apelsīnu ievārījums ir svaigas augļu garšas ievārījums, kas satur 59% apelsīnu un par 94% mazāk cukura. Ideāli piemērots maizei, putrai, jogurtam, pankūkām un desertiem, ja vēlies pievienot brokastīm vai uzkodai nedaudz vairāk dzīvīguma.
Rabeko LIGHT apelsīnu ievārījums piedāvā patīkamu apelsīnu garšu, kas ir gan salda, gan atsvaidzinoša. Tas ir tāds burciņš, kas padara brokastis mazliet neparastākas un piešķir putrai vai jogurtam vairāk rakstura. 🍊
💜 Kāpēc izvēlēties Rabeko LIGHT apelsīnu ievārījumu?
✓ par 94% mazāk cukura
✓ satur 59% apelsīnu
✓ svaiga citrusaugļu garša
✓ labi piemērots brokastīm un desertiem
Labi piemērots:
🍞 maizei un grauzdētai maizei
🥣 putrai
🥞 pankūkām un vafeljām
🍊 jogurtam un biezpienam
🍨 desertiem
LIGHT apelsīnu ievārījums 230g (ar saldinātāju). Sastāvdaļas
Apelsīnu ievārījums ar saldinātājiem. Apelsīni (59%), saldinātājs: maltitols, citrona sula (citrona sula, citrona eļļa, konservants: kālija metabisulfīts), želatīns: pektīns, konservants: kālija sorbāts.
Alergēnu informācija
Satur (meta)bisulfītus / sulfītus.
| Uzturvērtība | uz 100 g |
|---|---|
| Enerģija | 504 kJ / 120,37 kcal |
| Tauki | 0,18 g |
| no kuriem piesātinātās taukskābes | 0,01 g |
| Ogļhidrāti | 43,96 g |
| no kuriem cukuri | 3,55 g |
| no kuriem polioleļļi | 39,80 g |
| Šķiedrvielas | 0,88 g |
| Olbaltumvielas | 0,77 g |
| Sāls | 0,00 g |
Liiga suur tarbimine võib põhjustada kõhulahtisust.
Neglabā to tikai sev, dalies ar draugu
