RABEKO
LIGHT meža ogu ievārījums 230g
LIGHT meža ogu ievārījums 230g
OGAINĀKS NEVAR BŪT.
Rabeko LIGHT metszemeņu ievārījums ir patīkami ogains ievārījums, kas satur 59% ogu un par 92% mazāk cukura. Ideāli piemērots maizei, putrai, jogurtam, pankūkām un desertiem, ja vēlies kaut ko saldu, bet ar vairāk īstas ogu garšas.
Rabeko LIGHT Forest Fruits ievārījums apvieno zemeņu, aveņu, sarkano un melno upeni patīkamā ogu kopumā. Tas ir tāds burciņa, kas padara gan brokastis, gan desertu uzreiz daudz gardākus. 🫐
💜 Kāpēc izvēlēties Rabeko LIGHT Forest Fruits ievārījumu?
✓ par 92% mazāk cukura
✓ satur 59% ogu
✓ zemeņu, aveņu, sarkano un melno upenes garša
✓ labi piemērots brokastīm un desertiem
Labi piemērots:
🍞 maizei un grauzdētai maizei
🥣 putrai
🥞 pankūkām un vafeljām
🫐 jogurtam un biezpienam
🍨 desertiem
LIGHT metszemeņu ievārījums 230 g (ar saldinātāju). Sastāvdaļas
Metszemeņu ievārījums ar saldinātājiem. Augļi 59% (zemeņu, avenes, sarkano upeni, melno upeni), saldinātājs: maltitols, citrona sula (citrona sula, citrona eļļa, konservants: kālija metabisulfīts), želatīna viela: pektīns, konservants: kālija sorbāts.
Alergēnu informācija
Satur (meta)bisulfītus / sulfītus.
| Uzturvērtība | uz 100 g |
|---|---|
| Enerģija | 520 kJ / 124,24 kcal |
| Tauki | 0,26 g |
| no kuriem piesātinātās taukskābes | 0,02 g |
| Ogļhidrāti | 44,55 g |
| no kuriem cukuri | 4,53 g |
| no kuriem polioleļļi | 39,80 g |
| Šķiedrvielas | 2,44 g |
| Olbaltumvielas | 0,68 g |
| Sāls | 0,00 g |
Liiga suur tarbimine võib põhjustada kõhulahtisust.
Neglabā to tikai sev, dalies ar draugu
