RABEKO
LIGHT eksotisko augļu ievārījums 230g
LIGHT eksotisko augļu ievārījums 230g
TROPIKS, SULĪGS UN PATĪKAMI CITĀDS.
Rabeko LIGHT eksotisko augļu ievārījums ir augļu garšas ievārījums, kas satur 59% augļu un par 89% mazāk cukura. Ideāli piemērots maizei, putrai, jogurtam, pankūkām un desertiem, ja vēlies kaut ko saldu, bet nedaudz interesantāku.
Rabeko LIGHT Exotic Fruits ievārījums apvieno ananāsa, mango un pasifloras augļa garšu patīkamā tropiskā kombinācijā. Tas ir tāds burciņa, kas padara brokastis svaigākas un piešķir jogurtam, putrai vai pankūkām vairāk vasarīgu noskaņu. 🌴
💜 Kāpēc izvēlēties Rabeko LIGHT Exotic Fruits ievārījumu?
✓ par 89% mazāk cukura
✓ satur 59% augļu
✓ ananāsa, mango un pasifloras augļa garša
✓ labi piemērots brokastīm un desertiem
Labi piemērots:
🍞 maizei un grauzdētai maizei
🥣 putrai
🥞 pankūkām un vafeljām
🥭 jogurtam un biezpienam
🍨 desertiem
LIGHT eksotisko augļu ievārījums 230g (ar saldinātāju). Sastāvdaļas:
Eksotisko augļu ievārījums ar saldinātājiem. Augļi 59% (ananāss, mango, pasifloras auglis), saldinātājs: maltitols, citrona sula (citrona sula, citrona eļļa, konservants: kālija metabisulfīts), želatīna viela: ābolu pektīns, konservants: kālija sorbāts.
Alergēnu informācija
Satur (meta)bisulfītus / sulfītus.
| Uzturvērtība | uz 100 g |
|---|---|
| Enerģija | 547 kJ / 131,43 kcal |
| Tauki | 0,10 g |
| no kuriem piesātinātās taukskābes | 0,01 g |
| Ogļhidrāti | 49,20 g |
| no kuriem cukuri | 5,92 g |
| no kuriem polioleļļi | 42,66 g |
| Šķiedrvielas | 1,02 g |
| Olbaltumvielas | 0,18 g |
| Sāls | 0,00003 g |
Liiga suur tarbimine võib põhjustada kõhulahtisust.
Neglabā to tikai sev, dalies ar draugu
