RABEKO
LIGHT melno ķiršu ievārījums 230g
LIGHT melno ķiršu ievārījums 230g
PILNĪGĀKA, DZIĻĀKA UN PATĪKAMI ĶIRŠU GARŠA.
Rabeko LIGHT melno ķiršu ievārījums ir ogains un pilnīgākas garšas ievārījums, kas satur 59% melno ķiršu un par 88% mazāk cukura. Ideāli piemērots maizei, putrai, jogurtam, pankūkām un desertiem, ja vēlies kaut ko saldu ar nedaudz dziļāku garšu.
Rabeko LIGHT melno ķiršu ievārījums piedāvā patīkamu ķiršu garšu, kas ir bagātāka un nedaudz intensīvāka nekā klasiskajam ogu ievārījumam. Tas ir tāds burciņš, kas īpaši labi der, ja vēlies brokastīm vai desertam pievienot vairāk rakstura. 🍒
💜 Kāpēc izvēlēties Rabeko LIGHT melno ķiršu ievārījumu?
✓ par 88% mazāk cukura
✓ satur 59% melno ķiršu
✓ pilnīgāka ķiršu garša
✓ labi piemērots brokastīm un desertiem
Labi piemērots:
🍞 maizei un grauzdētai maizei
🥣 putrai
🥞 pankūkām un vafeljām
🍒 jogurtam un biezpienam
🍨 desertiem
LIGHT melno ķiršu ievārījums 230g (ar saldinātāju). Sastāvdaļas:
Melno ķiršu ievārījums ar saldinātājiem. Melnie ķirši (59%), saldinātājs: maltitols, citrona sula (citrona sula, citrona eļļa, konservants: kālija metabisulfīts), želatīna viela: pektīns, konservants: kālija sorbāts.
Alergēnu informācija
Satur (meta)bisulfītus / sulfītus.
| Uzturvērtība | uz 100 g |
|---|---|
| Enerģija | 542 kJ / 129,55 kcal |
| Tauki | 0,30 g |
| no kuriem piesātinātās taukskābes | 0,01 g |
| Ogļhidrāti | 46,76 g |
| no kuriem cukuri | 6,70 g |
| no kuriem polioleļļi | 39,80 g |
| Šķiedrvielas | 0,59 g |
| Olbaltumvielas | 0,53 g |
| Sāls | 0,00 g |
Liiga suur tarbimine võib põhjustada kõhulahtisust.
Neglabā to tikai sev, dalies ar draugu
