RABEKO
LIGHT aprikožu ievārījums 230g
LIGHT aprikožu ievārījums 230g
AUGĻA, MAIGS UN PATĪKAMI SALDS.
Rabeko LIGHT aprikožu ievārījums ir ar patīkamu augļu garšu, satur 59% aprikožu un par 90% mazāk cukura. Ideāli piemērots maizei, putrai, jogurtam, pankūkām un desertiem, ja vēlies kaut ko saldu, bet vieglāku.
Rabeko LIGHT aprikožu ievārījums piedāvā maigu aprikožu garšu, kas labi iederas gan brokastīs, gan uzkodās. Tas ir tāds burciņš, kas piešķir maizei, putrai vai pankūkām tieši tik saldu augļu sajūtu. 😋
💜 Kāpēc izvēlēties Rabeko LIGHT aprikožu ievārījumu?
✓ par 90% mazāk cukura
✓ satur 59% aprikožu
✓ patīkama augļu garša
✓ labi piemērots brokastīm un desertiem
Labi piemērots:
🍞 maizei un grauzdētai maizei
🥣 putrai
🥞 pankūkām un vafeljām
🍑 jogurtam un biezpienam
🍨 desertiem
LIGHT aprikožu ievārījums 230g (ar saldinātāju). Sastāvdaļas:
Aprikožu ievārījums ar saldinātājiem. Aprikoze (59%), saldinātājs: maltitols, citrona sula (citrona sula, citrona eļļa, konservants: kālija metabisulfīts), želejviela: pektīns, konservants: kālija sorbāts.
Alergēnu informācija
Satur (meta)bisulfītus / sulfītus.
| Uzturvērtība | uz 100 g |
|---|---|
| Enerģija | 522 kJ / 124,59 kcal |
| Tauki | 0,08 g |
| no kuriem piesātinātās taukskābes | 0,01 g |
| Ogļhidrāti | 45,74 g |
| no kuriem cukuri | 5,69 g |
| no kuriem polioleļļi | 39,80 g |
| Šķiedrvielas | 1,18 g |
| Olbaltumvielas | 0,53 g |
| Sāls | 0,00 g |
Liiga suur tarbimine võib põhjustada kõhulahtisust.
Neglabā to tikai sev, dalies ar draugu
