RABEKO
LIGHT ābolu kūkas garšas ievārījums 230g
LIGHT ābolu kūkas garšas ievārījums 230g
SALDI MĀJĪGI, KĀ ĀBOLU KŪKA BURCIŅĀ.
Rabeko LIGHT ābolu kūkas garšas ievārījums ir augļu garšas ievārījums, kas satur 59% augļu un par 94% mazāk cukura. Ideāli piemērots maizei, putrai, jogurtam, pankūkām un desertiem, ja vēlies kaut ko saldu, kas atgādina gardu mājas desertu.
Rabeko LIGHT Apple Pie ievārījums apvieno ābola, bumbiera un kanēļa garšu tādā kombinācijā, kas uzreiz rada ābolu kūkas noskaņu galdā. Tas ir tāds burciņš, kas padara brokastis mājīgākas un piešķir pankūkām vai jogurtam īpaši gardu desertu noskaņu. 🍏
💜 Kāpēc izvēlēties Rabeko LIGHT Apple Pie ievārījumu?
✓ par 94% mazāk cukura
✓ satur 59% augļu
✓ ābola, bumbiera un kanēļa garša
✓ labi piemērots brokastīm un desertiem
Labi piemērots:
🍞 maizei un grauzdētai maizei
🥣 putrai
🥞 pankūkām un vafeljām
🍏 jogurtam un biezpienam
🍨 desertiem
LIGHT ābolu kūkas garšas ievārījums 230g (ar saldinātājiem). Sastāvdaļas
Ābolu kūkas garšas ievārījums ar saldinātājiem. Augļi 59% (ābols un bumbieris), saldinātājs: maltitols, citrona sula (citrona sula, citrona eļļa, konservants: kālija metabisulfīts), želatīna viela: pektīns, kanēlis, konservants: kālija sorbāts.
Alergēnu informācija
Satur (meta)bisulfītus / sulfītus.
| Uzturvērtība | uz 100 g |
|---|---|
| Enerģija | 558 kJ / 200,01 kcal |
| Tauki | 0,26 g |
| no kuriem piesātinātās taukskābes | 0,02 g |
| Ogļhidrāti | 48,68 g |
| no kuriem cukuri | 3,60 g |
| no kuriem polioleļļi | 39,80 g |
| Šķiedrvielas | 1,24 g |
| Olbaltumvielas | 0,48 g |
| Sāls | 0,01 g |
Liiga suur tarbimine võib põhjustada kõhulahtisust.
Neglabā to tikai sev, dalies ar draugu
