Kaisa Abner - Ära iial ütle iial - njom.ee

Kaisa Abner - Ära iial ütle iial

Kes on Kaisa Abner?

 Kaisa on edukas bikiinifitnessi sportlane, treener, kohtunik, koolitaja. ja ettevõtja.


Kaisa kaela ehib mitu medalit ning kapipealseid kaunistavad karikad - kõik au ja järjepideva eneseületusega välja teenitud.


Ta on töötanud aastaid treenerina, võistelnud 5 hooaega bikiinifitnessis, teeninud mitmeid tiitleid sportlasena ning läbinud erinevaid treeneri- ja toitumiskursuseid.


Kaisa tõeline kirg ja missioon on aga jagada oma teadmisi ja kogemusi ka teiste naistega. 

 

Kaua on Kaisa meie toodete fänn olnud:

 

Oppapaaa - ma reaalselt ei mäletagi, aastaid juba. Kohe, kui Njom turule tuli sisuliselt. Kuna ma lisatud suhkrut üritan juba aastaid enda toidulaualt eemal hoida, siis kõnetasid mind njom.ee lehel olevad tooted kohe. Oleme ausad - ega tegelikult turul palju tooteid pole, mille maitse ei kannata, kui sealt suhkrud ära võtta. Njomi valikus ma pole pidanud siiani pettuma ja just sellepärast meie koostöö ongi pikalt toimida saanud. 

 

Kaisa lemmikud:

Vaieldamatud lemmikud on muidugi Halo Top jäätised - no reaalselt. Süüa jäätist, teha samal ajal vormi ning seejuures tehes mitte järeleandmisi maitses, tundub täiesti loogikavastane ju? Aga võimalik. Enamasti teisi figuurisõbralikke jäätiseid süües ikkagi maitse on nii kõvasti kannatanud. Halo Top on kindla peale minek!

Ja Nicks batoonid, nendest kõige lemmikum ikkagi vana hea peanuts´n´fudge (minu mõistes suhkruvaba Snickers) ja uue lemmikuna on ennast sisse seadnud ka crunchy caramel (figuurisõbralik Daimi šokolaad). Taaskord, fenomenaalne, et enda lemmikmaiustusi saab süümekateta nautida. Say no more!

Ahjaa, maitsetilgad - okei, siin pole kahtlustki. Minu kohvi sees on kindel koht Cookies & Cream maitsetilkadel. Ammune lemmik ja täiesti asendamatu. Mul on reaalselt igas kotitaskus see olemas. Mulle maitseb magus kohvi, aga kalorid ma jätan hea meelega teistele ;) 

 

 

 

Miks Njom:

See, et mul ongi reaalselt võimalik patuvabalt maiustada ja ma ei pea tegema järelandmisi maitses. Ja kuna suhkruasendajad ei pane veresuhkrut kõikuma ehk ei tekita uut magusanälga, siis ma söön šokolaadi ära ja minu magusaisu on rahuldatud. Ma ei hakka natukese aja pärast jälle kapist otsima midagi. Varem see polnud lihtsalt võimalik. Alati kui tegin magusaga otsa lahti, siis enne pidama ei saanud, kui kogu majapidamises olev magus otsas oli. EI SUHKRULE! 

 

 

 

Miks ma arvan, et njom tooted on paremad alternatiivid teistele? 

Kuna minu prioriteediks on hoida enda tervist ja näha ka sealjuures välja nagu miljon dollarit, siis ma teen kõik võimaliku enda poolt, et maiustada võimalikult figuuri- ja tervisesõbralikult ja njom tootevalik toetab minu eesmärke ideaalselt. 

 

 

 

Kas Kaisa harrastab täiesti suhkruvaba elustiili:

Ma ei ütle kunagi IIAL mitte ühelegi asjale, kaasa arvatud suhkrule, sest oleme ausad - suhkrut leiab peaaegu kõikides toitudes ja neid totaalselt välistada on põhimõtteliselt võimatu, AGA ma võin öelda, et lisatud suhkruid ma väldin nii palju kui seda elutervelt teha on võimalik. 

 

Kaisa Abner

Teadaanded 🗣

PS! Tahad paramat pakkumist?! Liitu meie uudiskirjaga ja saad alati esimesena teada. Keri natuke alla👇🏼 ja lisa oma email.

Tagasi njom.ee Blogi

Parimad pakkumised

1 4